16 Aralık 2011 Cuma

KOKUCUKLAR MUTLAKA BAKIN DERİM

MRB CİCİLER BEN TÜM MEYVELİ KOKULARI SEVERİM AMA HİÇBİR ZAMAN TEK FRAMBUAZ ELMA ŞEFTALİ VS. TEK OLARAK BULAMIYORDUM TAAA Kİ BURAYI KEŞFEDENE KADAR NE İSTERSENİZ KARIŞIMSIZ TEK KOKU VE ÇOK KALICILAR MUTLAKA EDİNİN FİYATLAR ÇOK MAKUL EMİNİM Kİ BEĞENECEKSİNİZ
ŞİŞELERİ AYNI ŞEKİLDE ÇOK TATLI
VEDAT OZAN BEYE ÇOK TEŞEKKÜRLER
BU KOKUCUKLARI BİZE ÜRETTİĞİ İÇİN

BENDE VANİLYA, FRAMBUAZ , LAVANTA,KAVUN  YEŞİL ELMA VAR

LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ


http://dukkanlar.gittigidiyor.com/KOKUCUK_-_Kokulu_Seyler_Dukkani/


Parfüm, kokucuk ve diğer kokan şeyler. Şeftali, ahududu, elma, guava, mandalina, müge, gül, yasemin, kırçiçeği, amber, vetiver, ylang ylang. . . Meyve, çiçek, ot ve ağaç kokuları ile dolu şişeler. Sür sürüştür! İster tek başına kullan, ister birbiri üstüne sıkarak kendi kokunu yarat!

Ahududu kokulu eau de toilette. 35 ml içerir.

Parfümün içindeki Ahududu notası; Misk ve Okyanus notaları ile desteklenmiştir, ancak genel karakteri 
ağız sulandırıcı bir ahududu gibi kokar. 


Tek başına taze (fresh) veya meyvemsi (fruity) bir koku olarak kullanılabildiği gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla kombine olarak, yani başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilir

"kokucuk" serisi, teknik anlamda "akor" tabir edilen ve kompleks bir parfümü oluşturan katmanlardan oluşur. Tek bir notanın kokusunu taşırlar ve bu özellikleri nedeniyle başka kokuların üzerine sıkılmaya da uygundurlar. 

Sadece teninize değil; odanıza veya çamaşır/uyku kıyafetlerinize de uygulayabilir, parfüm kullanmanın daha önce pahalı geldiği pek çok durumu "kokucuklar" ile hoş kokulu bir avantaja çevirebilirsiniz.

Ürün fabrikasyon olarak değil, el ile üretilmiştir.

Diğer çeşitler için "kokucuk" dükkanını ziyaret ediniz.Melon- Kavun kokulu parfüm notası 35 ml.Framboise- Ahududu kokulu parfüm notası 35 ml.Lavande- Lavanta kokulu parfüm 35 ml.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...