23 Ekim 2012 Salı

rareblossom onarıcı saç bakım jeli


merhabalarr
lila kutudan çıkan deneme boy üründü, 3 kez kullanma şansım oldu çünkü bitti :)
saçlarınızı yıkadıktan sonra havluyla fazlalık suyu alıp bu ürünü saç derisine ve saça masaj yapıp yediriyorsunuz, sonra doğal kurumaya bırakıyorsunuz.
saçlarımı kolay taranır hale getirdi yağ değil jel olduğu için yağlı his bırakmıyor kuruduktan sonra ön kısımlara fazla sürdüğüm için azıcık kalıplaşma oldu gibi hiisettim ama tarayınca düzeldi
saçlarım yumuşak oldu. elektiriklenmeyi çok süper önledi diyemiyorum ama büyük boyunu alıp kullanmak istiyorum


100 ml 22,80 tl indirimli fiyatı lilakutudan sahip olabilirsiniz uzun süre kullanımındaki etkisini görmek lazım bu tarz ürünlerin diyor ve ürünü rareblossom sitesindeki tanıtımına bırakıyorum..

Onarıcı Saç Bakım Jeli(RB-63-100)
3D matrix teknoloji
rareblossom organik sertifikalı Onarıcı Saç Bakım Jeli, 3D Matrix teknolojisi kullanılarak özel olarak formüle edilmiştir. 3 boyutlu yapı saç telinde koruyucu bir film tabakası oluşturur. Bu yapı sayesinde aktif maddeler yavaş salınır ve böylece uzun süreli etki sağlanmış olur. Saç derisi zamanla yaşlanma ve çevresel etkiler ile nem kaybeder ve kurumaya başlar. rareblossom Onarıcı Saç Bakım Jeli cildin kaybetmekte olduğu nemi yapısındaki amino asitler ile geri kazandırır. Multivitamin bitki kompleksi sayesinde saçı korur ve dökülmesini önler. Ribose’un enerji verici ve pancarın (Beta vulgaris) uzun süreli nemlendirme etkisi ile saçı kökünden ucuna kadar gün boyu derinlemesine besler, onarır ve güçlendirir. Elektriklenmeyi önlerken saçın kolay şekil almasını sağlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...