18 Nisan 2013 Perşembe

MAYIS AYINDA TÜM L’OCCITANE MAĞAZALARINDA!


MAYIS AYINDA TÜM L’OCCITANE MAĞAZALARINDA!
LA COLLECTION DE GRASSE
L’OCCITANE’IN PROVENCE’TAKİ PARFÜM UZMANINDANUzun zamandır L’OCCITANE’ın üzerinde çalıştığı ve lansmanını hazırladığı YEPYENİ bir KOLEKSİYON:
LA COLLECTION DE GRASSE.
Birbirinden güzel ve yenilikçi kokulara sahip bu Eau de Toilette Koleksiyonu çok kısa süre içinde büyük beğeni toplayacak!
Özellikle Anneler Günü ayında, Mayıs ayında piyasa sürülen LA COLLECTION DE GRASSE harika bir hediye alternatifi olmaya aday!
Koleksiyona ait Eau de Toilette’lerin yanı sıra duş jelleri, vücut losyonları ve sabunları da bulunuyor. Ayrıca LA COLLECTION DE GRASSE’a özel hediye paketleri, kutular ve poşetler de Mayıs ayından itibaren tüm L’OCCITANE mağazalarında yerini alacak.

Uzak Doğu’dan manolya, Güney Fransa’dan böğürtlen, Japonya’dan yeşil çay, Tunus’tan acı portakal, Grasse’tan ve Mısır’dan yasemin, Italya’dan bergamut, Madagaskar’dan vanilya, Fransa’dan nergis... Bu koleksiyon için seçilmiş olan içerikler zaten sizi olağanüstü bir yolculuğa çıkarıyor...
Karine Dubreuil, L’OCCITANE’ın Parfüm Uzmanı kendiğinden sembolik bir tarz seçti. Gerçek şeffaflığa sahip bir koku için içerik seçiminden ödün verilmemelidir. Içerikler ikili olarak bir araya getirildi; “ve” (&) işareti kullanılarak kullanılan ham maddeler birbirine bağlandı ve La Collection de Grasse’ta bulunan dört Eau de Toilette ismi yaratıldı.


L’OCCITANE LA COLLECTION DE GRASSE’a ait 175ml Eau de Toillette’ler:
MAGNOLIA & MURE
Manolya & Böğürtlen
GİZEMLİ BİR TESADÜF
KOKU: Çiçek ve meyvenin arasında manolya esansı vahşi ve misk kokulu böğürtlen notalarına bir giriş yapıyor.
ANA HAM MADDELER: Uzak Doğu’dan manolya esansiyel yağı, Güney Fransa’dan böğürtlen karışımı.
KOKU AİLESİ: Çiçeksi meyvemsi
KULLANIM : Kadın

VANİLLE & NARCISSE
Vanilya & Nergis
ARSIZ MUTLULUK
KOKU: Öndeleri mütevazi olan nergis kokusu bir buket beyaz çiçek ve baharat kokusunu ortaya çıkarıyor.  Sonunda nergise ruh veren vanilyanın en vahşi ve yabani notaları beliriyor.
ANA HAM MADDELER: Madagaskar’dan vanilya, Fransa’dan nergis
KOKU AİLESİ: Oryantal vanilya
KULLANIM: Kadın

THE VERT & BIGARADE
Yeşil Çay & Turunç
PAYLAŞILAN ANILAR
KOKU: L’OCCITANE’ın klasikleşmiş kokusu da La Collection de Grasse’a katıldı. Hem kadınları hem de erkekleri hedef alan hararet söndüren turunçgil ve tatlı-acı portakal notalarını birleştiren bir koku.
ANA HAM MADDELER: Japonya’dan yeşil çay özleri, Tunus’tan acı portakal esansiyel yağı.
KOKU AİLESİ: Aromatik turunçgil
KULLANIM: Kadın ve Erkek

JASMIN & BERGAMOTE
Yasemin & Bergamut
GECE VE GÜNDÜZ
KOKU: Bergamut kokuyu nazikçe aydınlatıyor ve kalıcığını koruyor. Yasemin tüm yönlerini belli ederken bir tezatlık beliriyor. Denge yapraklar, tazeli ve şehvet arasında kuruluyor.
ANA HAM MADDELER: Grasse’tan ve Mısır’dan yasemin, Italya’dan bergamut esansiyel yağı.
KOKU AİLESİ: Çiçeksi yasemin
KULLANIM: Kadın

L’OCCITANE LA COLLECTION DE GRASSE’a ait diğer ürünler:
4 kokunun 175ml Duş Jelleri – 175ml Vücut Losyonları – 125g Kokulu Sabunlar
L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında

Gerçek Bir Hikaye...

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE  ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor....

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor...

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de 14 mağazası ve 9 Corner’ı bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...