18 Mayıs 2013 Cumartesi

Les exclusive oxy derin temizleme maskesi

 
 
Elime ulaştığı günden beri cilt ve vücut bakımımda les exclusive ürünlerini kullanmaktayım, 1 aya yakındır kullanıyorum artık yorum yapabilecek zamanı geçirdik ürünlerle :) bu maske oxy cilt bakım setinin içinde bulunuyor, tek satışı mevcut değil bana geldiği zamanlar set 199 tl idi şuan epey indirime girilmiş 59 tlden satışta .ürüne ulaşmak için tık.. 
Set halinde bir nemlendirici krem , bir kırışıklık karşıtı krem ve bu ürün derin temizleme maskesi olduğunu düşünürsek 59 tl uygun bir rakam, 199 tl çok fazla gelmişti, ve beklentilerimi de fiyatta göre yüksek tuttum açıkçası :)
 
 
DERİN TEMİZLEME MASKESİ (DEEP CLEANSING MASK)

Les Exclusive Derin Temizleme Maskesi’nde Ozon yağı ve çay ağacının faydaları, ürünün toksik maddeleri çekme özelliği ile kombine edilmiştir. Mikro granür özelliği sayesinde cildin ölü tabakasını derinden temizlemek ve gözenek yapısını inceltmek için hazırlanmış olup, cildinizin dengelenmesi ve ipeksi görünmesini sağlamaya yardımcı olur.
 
 
 


 
Ürün gayet koyu kıvamlı, kokusu güzel ve rahatsız edici değil  ozonlu ürünlerin kokuları pek hoş olmuyor ama bu ürünler kokudan arındırılmış durumdalar ve bu bir artı özellik.

 
Kullanımı ise şu şekilde göz çevremize gelmeyecek şekilde ince bir tabaka halinde sürüyor ve 5 dakika bekliyoruz, ürünü kullanma talimatında her gece kullanın ve 5 dakika bekledikten sonra bol su ile yıkayın kurulayın ve nemlendirici kremimizi kullanın denilmiş, her gün bu haliyle kullanmak uğraştırıcı geldiğinden ara ara kullandım.

 
Ürün 5 dakika içerisinde tamamen kuruyor cildi acayip geriyor, suyla temas eder etmez çok uğraştırmadan temizleniyor, ürünleri kullandığımdan beri akne oranım başlarda arttı sonra azalmaya başladı, cildim yumuşak ve pürüzsüz oldu, kuruluğu gitti ve hassaslaştı.
Maskeyi yıkadıktan sonra, aydınlanmış, hassas ve yumuşak bir ciltle karşılaşıyorsunuz. Siyah noktaları bariz temizliyor, çıkarmıyor ama renklerini oldukça açıyor, kızarıklık lekeli kısımları bir nebze rahatlatıp renk tonunu düzgünleştiriyor ve cilde aydınlık veriyor, her gece kullanmaya çalışacağım bu aralar sevgiler...

1 yorum:

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...