6 Temmuz 2013 Cumartesi

PROVENCE’IN PARFÜMCÜSÜ L’OCCITANE’DAN VERBENA

 
L’OCCITANE Verbena Bath Salts 250g                                                                    57,00TL
Mine Çiçeği Banyo Tuzu
Akdeniz’den gelen bu banyo tuzu su ile dolduracağınız küvete muhteşem bir koku ve tatlı bir renk verir. Verbena’nın ışıltılı kokusu ise banyo keyfinizi bir rahatlama anına dönüştürür. Provence’ın organik Mine Çiçeği özlerini içerir.
 
L’OCCITANE en Provence’ın klasikleşmiş ve en beğenilen serilerinden biri olan VerbenaMine Çiçeği yenilendi!
Koleksiyon ilk yaratıldığından bugüne kadar Korsika’dan temin edilen Mine Çiçeği özleri artık Provence’tan elde ediliyor. L’OCCITANE’a özel bir arazide, daha saf ve daha limonsu organik bir öz elde ediliyor.
Bu relansman kapsamında koleksiyonun bütün ambalajları da yenilendi. Yalın ama dikkat çekici hatlara sahip olan ambalajlarda ön plana çıkan ışıltılı bir efekti olan, kabartmalı Mine Çiçeği yaprağı.
Koleksiyonun vazgeçilmez ürünü: Enerjik, canlandırıcı ve limonsu bir kokuya sahip olan Verbena koleksiyonu ve Eau de Toilette’i özellikle yaz ayları için ideal!
Her yaz olduğu gibi bu yaz da Verbena koleksiyonuna ait limitli üretim olan harika ürünler de var. Ferahlatıcı kokulara sahip bu Verbena ürünleri yine çok beğenilecek.

 
 
L’OCCITANE Verbena Fresh Shower Gel 250ml                                                      44,00TL
Mine Çiçeği Ferahlatıcı Duş Jeli
Doğal kökenli serinletici maddeler içeren inci tanecikleri sayesinde, bu duş jeli nazikçe cildi temizler ve canlandırıcı bir koku verir. Provence’ın organik Mine Çiçeği özlerini içerir.

 
L’OCCITANE Mint Verbena Exfoliating Shower Gel 200ml                                    52,00TL
Naneli Mine Çiçeği Arındırıcı Duş Jeli
Limon partikülleri ile zenginleştirilmiş bu duş jeli cildi ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olurken narince temizler. Cilt ferahlatıcı ve aromatik bir kokuyla kaplanır. Günlük kullanıma uygun olan bu dış jeli nane esansiyel yağı ve Provence’ın organik Mine Çiçeği özlerini içerir.

L’OCCITANE Verbena Fresh Lotion SPF25                                                               71,00TL
Mine Çiçeği Vücut Losyonu SPF25
Yaz ayları için ideal olan bu ferahlatıcı jel-krem cildi bir yandan besler ve korur diğer yandan da Verbena’nın muhteşem kokusunu bırakır. İçerdiği sentetik güneş filtreleri sayesinde cildi UVB ve UVA ışınlarından korur. Ayrıca içerdiği Provence’ın organik Mine Çiçeği özleri cildi canlandırır ve pürüzsüzleştirirken, gliserin nemlendirir ve doğal nane özleri de canlandırır.

 
L’OCCITANE Mint Verbena Body Ice Gel 250ml                                                     71,00TL
Naneli Mine Çiçeği Serinletici Vücut Losyonu
Doğal kökenli serinletici maddeler içeren bu nemlendirici serinletici özelliğe de sahiptir. Ciltte ferah ve aromatik bir koku bırakır. Nane esansiyel yağı ve Provence’ın organik Mine Çiçeği özlerini içerir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...