31 Ağustos 2013 Cumartesi

Pangea Organics YÜZ TONER İtalyan Yeşil Mandalinası & Tatlı Misket Limonu
Merhabalar
2 aya yakındır kullandığım set halindeki Pangea ürünlerini yazmanın vakti geldi. En çok kullandığım sevdiğim ürün tonik oldu, İtalyan Yeşil Mandalinası & Tatlı Misket Limonu içermekte tüm ürünlerin kokuları oldukça ağır ama doğal kokular rahatsız olan olabilir ama gayret edip kullandım çünkü Ürünler Paraben, Parafin, Silikon, Deterjan, Sülfat , Sentetik Koruyucu, Yapay Koku ve Reklendiricileri asla içermemekte,  hayvanlar üzerinde denenmemekte bunca kozmetik ürün arasında oldukça temiz içeriğe sahipler  ve  sitedeki açıklamada '' Sertifikalı ürünler %100 bitkisel ve Glütensizdir . İçeriklerin en az %70 ila %95 ‘i organik organik tarımla üretilmiş güvenli içeriklerdir ''denilmiş.

Tüm seti kullandığımdan beri cildim yumuşak ve canlı, gözeneklerim temizleniyor daha az sivilcelenme yaşıyorum, nemlendirmesi gayet yeterli geliyor.
Sırf tonik için yorumum ise diğer ürünlere göre daha hoş kokmakta, cildi tahriş etmiyor yakmıyor, anında ferahlatıyor ve parlak canlı görünüm sağlıyor, fazla yağı alıyor temizleme sağlıyor, şimdiye kadar kullandığım toniklerin en iyisi derim.

Tonik tek başına 46,80 TL
Set alırsanız  set 72,00 TL 
Set olarak almayı kendime daha uygun buluyorum 2 aydır kullanıyorum hala epey götürecek ürün var. Ama kimini beğenip beğenmeyenler için tek satılması da gayet hoş.

Sevgiler...

ETKİLERİ : Normal & Karma ciltler için formüle edilmiş bu sistem, güçlü bir nemlendirme için karma ciltlere özgü esansiyel yağlar ve bitkisel özler içerir.Özenle seçilmiş biyo-kullanılabilir bileşenler üstün nemlendirmenin yanı sıra anti-aging, antioksidan, yumuşatıcı ve sakinleştirici faydalar sunar.Cildiniz için yararlı besin içeriğiyle olgun ve güneşten zarar görmüş dokuları dengeler ve restore eder.

KULLANILIŞI : Sabah ve gece Yüz Temizleyici, Yüz Toneri ve Yüz kremi ile kuruluğu giderin ve yenilenin.Günde 1 kez Yüz Temizleyici sonrası Yüz Scrub ile cildinizi arındırın ve gözenekleri açın.Haftada 1-2 kez cildinizi toksinlerden arındırmak , oksijen vermek, gözenekleri açmak ve nemlendirmek için Yüz Maskesini uygulayın.Gün boyunca Toner ile cildinizdeki aşırı yağ ve lekeleri temizleyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...