26 Kasım 2015 Perşembe

Keşfedelim!!! Rozita Kozmetik

Merhabalar
Nette hamilelikten dolayı bakımsız gözüken saçlarıma saç bakım yağı ararken sitesiyle karşılaştım, yeni ürünler her zaman dikkatimi çekmiştir. Bitkisel yağ furyası aldı başını gidiyor, o kadar çok yağ çeşidi var ki, ama neyi nerde ne kadar kullanmamız gerektiğini bilmek lazım ve bu yağları aldığımız yere güvenmek lazım. Ucuz etin yahnisi iyi olmuyor ve cildimiz o kadar ucuz değil.

Hayatta bazı şeyler doğal kalmalı

Gerçek güzellik sağlık olmalı

Diyerek yola çıkmış, firmamız ve 2000 yılından beri faaliyette, ilk onlar üretmiş ve patentini almış Organik Çörekotu Yağı'nın.


Çörek otu yağı ne işe yarar derseniz açıklayalım; sivilcelere pansuman yapılarak kullanıldığında etkili, virüs ve mantarlara karşı etkili, el ve ayak mantarlarında etkili, yaraların daha hızlı iyileşmesinde ve kaşıntı ile alerjilerde etkili bir ürün.

Online alışveriş imkanınız var, toplu alımlarda hediyeleri var, birçok ürün çeşidi var, yanısıra kişisel bakım ürünleri de var, dikkatimi çekenler; argan yağı, kayısı çekirdeği yağı, saç bakım yağı, selülit yağı, hindistan cevizi yağı var.Yağların nerde, nasıl kullanıldığına, ne kadar kullanılacağına dair güzel bir post hazırlayacağım Firmadan bu konu hakkında uzun uzun bilgi aldım, Çünkü bu hepimizin sorunu, ürünü alıp nerde nasıl, ne kadar miktarda uygulanacağını bilmememek... takipte kalın.


Ürünlerinden daha denemedim, ama bir liste oluşturdum bile, siteye bir göz atın derim.
Sevgiler...www.rozita-pazar.com
www.organikcorekotuyagi.com
www.harmanyeriorganik.com
www.rozita.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...