6 Mart 2016 Pazar

CAPİCADE HAİR BB Cream Vazgeçemediğiniz BB ve CC Kremler sadece cilt için değil artık saçlar içinde var!!!!!SAÇLAR İÇİN BB KREM


* Vazgeçemediğiniz BB ve CC Kremler sadece cilt için değil artık saçlar içinde mucizevi etkisini göstermeye hazır. Saçlar için BB Kremler ülkemizde şuana kadar yoktu.


* ARTIK CAPİCADE HAİR BB CREAM VAR. İLK GETİREN FİRMAYIZ…* Saçlar için BB Krem yatmadan saçlara uyguluyor ve sabah yataktan kalktıktan sonra bakımlı parlak ve ışıltılı saçlara kavuşuluyor. Gece yatmadan uygulandığında hiçbir şekilde yastıkta bir iz bırakmıyor.BB Kremin Saçlara Faydası
* Saçlara ışıltı ve parlaklık veriyor.
* Saçların zayıf düşmesini engelleyip onarım sağlıyor ve güçlendiriyor.
* Saçlarda elektriklenmeyi önlüyor ve kolayca taranıp kopmasını engelliyor.
* Saça ihtiyacı olan nemi verirken saç telleri pürüzsüz hale geliyor.
* Isıtıcının verdiği zararların minimuma inmesini sağlıyor.
* BB Krem saçlarda harika bir koku bırakırken kolayda şekil vermenize yardımcı olur.
* Farklı farklı ürünler yerine tek bir ürünle tüm saç bakımı ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
CAPİCADE HAIR BB CREAM 100 ml
* Saç serumu, saç balmı , saç maskesi gibi komplike ürünler yerine tek bir ürünle saç bakımını sağlayabileceğiniz bir üründür.
* Tek ürünle 7 etkiye yardımcı olur:
1) Nemlendirmek 2) Bakım 3) Yumuşaklık 4) Parlaklık 5) Islak / kuru tarama kolaylığı
6) Elektriklenmeyen saçlar 7) Kırık saç uçlarını onarmak
* Hair BB Cream içeriğinde, Inca Omega Oil, Radiancyl, Glycoenergizer gibi çok özel aktifler bulunmaktadır.INCA OMEGA OIL
* Hair BB Cream içeriğindeki Inka fıstığı çekirdeklerinden elde “Inca Imega Oil” ile kırık saç uçlarını onarmaya ve yeni kırık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Inka fıstığı çekirdekleri, birçok çekirdek yağına kıyasla en zengin Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 içeriğine sahiptir.
* Yapılan test sonuçlarına göre 1% Inca Omega Oil içeren saç kremi plaseboya göre saç kırıklarını 35% önlemekte, kırık uçları ise 46% onarmaktadır.


RADIANCYL
* Hair BB Cream, saç kalınlığını artırmaya yardımcı olduğu bilinen “Radiancyl” içermektedir. “Radiancyl”, Peru ginsengi olarak ta bilinen Maca köklerinden elde olup proteinler, 18 esansiyel amino asitler, mineraller ve B grubu vitaminlerince zengin bir kaynak olup Ecocert sertifikalıdır.
* Haftada 3 defa olmak üzere 8 haftalık kullanım sonucu saç kalınlığını 17% artırdığı tespit edilmiştir.


GLYCOENERGIZER HAIR
* Hair BB Cream, saçın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan, hücresel döngüyü artıran ve saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olan “Glycoenergizer Hair” içermektedir. Bu aktif marin kökenli glukojen içermektedir. Anajen fazdaki saç, telojen faza oranla 2 kat daha fazla glujojene ihtiyaç duyar. Bu sebeple dışarıdan destekle saç döngüsünün artışı sağlanır.
Saç uzaması uyarılır.

* KULLANIMI: Hair BB Cream, ıslak ya da kuru saça uygulanabilir. Saçlara ve saç uçlarına uygulanması tavsiye edilir. Günlük kullanıma uygundur.
* DURULANMAZ.* TÜM ECZANELERDE


* 64,50 TL
* www.olimpospharma.com www.capicade.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...