15 Mart 2016 Salı

Weleda Stretch Mark Massage Oil Hamilelikte Çatlak Önleyici Yağ
Hamilelik sürecinde meydana gelen vücut hasarlarını önleyici etkiye sahip olan, özel formüle edilmiş, zengin içerikli bir üründür. Pek çok kadının tercihi olan Weleda Hamilelikte Çatlak Önleyici Yağ cilt üzerinde onarıcı ve koruyucu özellik gösterir.
Hamilelik esnasında deri zorlanır ve bebek büyüdükçe deri gerilir; hamilelikte esneyip-gerilip tekrar eski haline dönen derinin bağ dokusunda yırtılma dolayısıyla çatlaklar oluşur. Göğüsler, basen ve karın ani büyümeler dolayısıyla çatlakların en çok oluştuğu yerlerdir. Weleda markasının bu ürünü özel formülü sayesinde vücutta hamilelik sürecinde meydana gelen çatlakları önleyici etkilidir.

Cildi nemlendiren ürün, cildi pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir. Ürün içeriği tamamen doğaldır; kullanıcıya hiçbir zararı yoktur. Weleda Stretch Mark Massage Oil, cilde esnek bir form kazandırır. Cilde hoş bir koku veren yağın düzenli kullanımı tavsiye edilmektedir; ürün bu sayede mide, uyluk, karın ve kalça çatlaklarını önlemede güçlü etki gösterir. Ürünün fiyatı da oldukça caziptir. 
Vücuda Etkileri
Vücut üzerinde olumsuz herhangi bir etkisi yoktur; uygulamayla birlikte kullanıcıya maksimum fayda sağlar. Hamilelikte derinin gerilip esnemesiyle oluşan cilt çatlaklarını önler. İçeriğindeki esansiyel doğal yağlar cildi esnek tutar. Kullanıcıya ferahlık hissi verir. Cildin kuruluk sorununu çözen ürün, cildi pürüzsüzleştirir ve yoğun şekilde nemlendirir. Tamamen doğal içeriğe sahip bir üründür.
Uygulanan Bölge
Ürün cilt yüzeyine uygulanır. Kullanıcı ürünü mide, uyluk, alt karın ve göğüs bölgesine uygular; bu sayede hasarları önceden engeller.
KullanıŞekli
Ürünün, yavaş şekilde, dairesel masaj hareketleriyle uygulanması tavsiye edilir. Uygulamanın yapılacağı bölgeye iyice yayılması sağlanmalıdır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı
Üç aylık gebelikten itibaren, doğuma kadar olan sürede uygulanır. Günde en az iki defa kullanılması gerekir. Uzmanların tavsiye ettiği bu ürünün devamlı kullanılması önerilmektedir.
Ürün Miktarı
Weleda Stretch Mark Massage Oil Hamilelikte Çatlak Önleyici Yağ 100 ml'dir.

Sağı gösteren oklu cep telefonu WhatsApp Sipariş ; 0539 670 11 26
İnstagram ; https://www.instagram.com/weledaturkiye


-- 
Weleda Türkiye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...