6 Temmuz 2016 Çarşamba

Capicade Saç BB CreamMerhaba

Saçlarımız içinde artık bb cream var.

"CAPİLATİF CAPİCADE " markalı bu ürünle Firma sayesinde tanıştım. Ürünün boyutu 100 ml, eczanelerde ve online sitelerde satılıyor. Fiyatı 64.50 tl. 


İçeriği şu şekilde;


Hair BB Cream içeriğinde çok özel 3 aktif bulunur.
INCA OMEGA OIL
İnka fıstığı çekirdeklerinden elde edilen “Inca Omega Oil” ile kırık saç uçlarını onarmaya ve yeni kırık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Inka fıstığı çekirdekleri, birçok çekirdek yağına kıyasla en zengin Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 içeriğine sahiptir. Saç için güçlendirme, besleme, kırık uçları onarma ve koruma yapabilirsiniz.
RADIANCYL
Hair BB Cream, saç kalınlığını artırmaya yardımcı olduğu bilinen “Radiancyl” içermektedir. “Radiancyl”, Peru ginsengi olarak da bilinen Maca köklerinden elde edilmiş proteinler, esansiyel amino asitler, mineraller ve B grubu vitaminlerince zengin bir kaynaktır. Daha hızlı uzayan ve daha güçlü saçlar için geliştirilmiş.
Hem saç hem cilt için kullanılmaktadır. Ciltte ise enerji verici, besleyici, sıkılaştırıcı, ışıltı verici,18 esansiyel amino asit, proteinler, B grubu vitaminleri ve minerallerce zengin olup Ecocert sertifikalıdır. Akne bakım ürünlerinde tamamlayıcı bakım içeriği olarak tercih edilir.
GLYCOENERGİZER HAIR
Hair BB Cream, saçın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan ve saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olan “Glycoenergizer Hair” içermektedir. Marine kaynaklı glukojen içerir.
CAPİCADE BB HAİR KREMLE 7 etki sağlarsınız.


Vaadeleri şu şekilde;


1) Nemlendirme
2) Bakım
3) Yumuşaklık
4) Parlaklık
5) Yoğunluk-Islak / kuru tarama kolaylığı
6) Hacim
7) Kondisyonlama-kırık saç uçları için onarma


ilginç bir ürün değil mi?

Ben 1.5 aydır kullanıyorum. Epey bereketli çıktı. 

Duş sonrası ıslaklığı alınmış saçlarıma bir- iki pompa sürerek kullandım.
Kabarmayı önledi, boyalı saçlarda oluşan o tiftiklenmeyi düzeltmeye daha da yardımcı oldu, saç uçlarım epey düzgün ama tek bu ürüne bağlayamam çünkü devamlı saç bakım yağları kullanıyorum. Kolayca açılmasını sağladı, saçı ağırlaştırmadı. 

Saç tellerinde hafif bir kalınlaşma hissettim. 

Tüm vaadlerini yerine getiriyor. 

Güzel bir ürün tekrar teşekkürler.


1 yorum:

  1. Henüz deneyimleyemedim , sonuçlarını merakla bekliyorum =)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız beni çok mutlu ediyor, yazmadan geçmeyin. Sevgiler...